شرکت حفاظت از رنگین کمان Wuhan شرکت آموزشی ویبولیتین

بهترین کیفیت

بهترین قیمت

بهترین خدمات

صفحه اصلی
محصولات
درباره ما
تور کارخانه
کنترل کیفیت
با ما تماس بگیرید
درخواست نقل قول
خانه اخبار

چند مورد از موارد استفاده از تجهیزات حفاظتی شخصی وجود دارد

گواهی
چین Wuhan Rainbow Protective Products Co., Ltd. گواهینامه ها
چین Wuhan Rainbow Protective Products Co., Ltd. گواهینامه ها
چت IM آنلاین در حال حاضر
شرکت اخبار
چند مورد از موارد استفاده از تجهیزات حفاظتی شخصی وجود دارد

اسطوره 1: تجهیزات حفاظتی شخصی برای پوشیدن ندارند

Theexpert اشاره می کند که تجهیزات حفاظتی شخصی می توانند تاثیر عوامل تاثیرگذار بر بیماری - بیماری - بر سلامت کارگران، مقررات پیشگیری از بیماری های شغلی، و انتخاب افراد و کارمندان را مطابق با الزامات تجهیزات حفاظتی برای کارگران و کارگران مسئولیت استفاده از تجهیزات حفاظتی را دارند.

Erroneouszone 2: کارگاه بدون بوی عجیب و غریب، می تواند نیازی به پوشیدن ندارد

Theexpert اشاره می کند، بسیاری از گاز مضر بی رنگ، بی بو، بی مزه، هیچ هشدار، احساس نمی کند. حتی با لذت، درک حساسی از دنیای خارج محدودیت ها و تفاوت های فردی است. بنابراین، احساس believethe بیش از حد ممکن است باعث مسمومیت شغلی. " توصیه توصیه شده : از فنجان آشامیدنی استفاده نکنید "

افسانه 3: ماسک گوشت را می توان به گرد و غبار مورد استفاده قرار داد

ماسک های Normalgauze به عنوان یک ماسک گرد و غبار نیست. اکنون ماسک های گاز دار ارزان هستند، در تابستان جذاب می شوند و در زمستان گرم هستند، اما ماسک (حتی اگر 16) با یک لاک پشتی محافظت نمی تواند به راحتی موجب آسیب پنوموکونیز شود از گرد و غبار، گرد و غبار نیاز به ماسک گرد و غبار ویژه.

افسانه 4: جراحی ماسک به گاز

Surgicalmasks می تواند از بیماری های گسترش یافته توسط قطرات جلوگیری کند، اما می تواند سموم سدیم را فیلتر کند. با توجه به سموم مختلف، نیاز به استفاده از اثر فیلتر مختلف تنفس می باشد. عمومی می تواند گاز آلی فرار با استفاده از گازهای فعال کربن باشد.

افسانه 5: استفاده مجدد از ماسک گرد و غبار

مواد ماسک ماسک فیلتر گرد و غبار را نمی توان شستشو داد. ماسک فیلتر مواد کارآمد فیلتر به طور معمول برای مواد غیر بافته شده استفاده می شود، برخی هنوز هم در فیبر فیلتر با اتهام الکترواستاتیک از گرد و غبار تنفسی تکیه می کنند. پس از شستن مواد فیلتر مواد آسیب، ترک، سوراخ ظاهر نامرئی به برهنه چشم، الکترواستاتیک شارژ خواهد شد بسیاری از ضرر و زیان، جدی شدن فیلتراسیون عملکرد.

تجهیزات حفاظتی متعلق به یک نوع اقدامات حفاظت منفعل است؛ در هر صورت باید اولین تکنولوژی تولید پیشرفته را اتخاذ کند، تجهیزات تسهیلات مهندسی را کامل کند، ابتکار عمل را برای پیشگیری از بیماری های شغلی انجام دهد؛ در امکانات محافظ نمی تواند به طور کامل از بین برود. عوامل مجهز به تجهیزات مناسب شخصی برای کارگران برای در نظر گرفتن. لازم به ذکر است که ppeis نه همه چیز، هر گونه تجهیزات حفاظتی شخصی دارای قابلیت استفاده، محدودیت، نیاز به در نظر گرفتن استفاده از محیط زیست و محدوده protectionsticles.

شرکت محافظ رنگین کمان یک تولید کننده حرفه ای چینی از محصولات محافظ شخصی و یکبار مصرف پزشکی است . محصولات ما به طور فزاینده ای در صنایع پزشکی، غذایی، دارویی، الکترونیک و سایر صنایع استفاده می شود. در حال حاضر تعداد زیادی از مشتریان از نزدیک به 30 کشور و مناطق مختلف در سراسر جهان از جمله ایالات متحده، ژاپن، استرالیا، اروپا، آمریکای جنوبی و آسیای جنوب شرقی دارند.

تلفن : 13871337419 تلفن : 86-27-87739381 فکس : 86-27-87739382

میخانه زمان : 2017-06-05 17:33:38 >> لیست اخبار
اطلاعات تماس
Wuhan Rainbow Protective Products Co., Ltd.

تماس با شخص: Mr. Thomas Tang

تلفن: 86 13871337419

فکس: 86-27-87739382

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)