شرکت حفاظت از رنگین کمان Wuhan شرکت آموزشی ویبولیتین

بهترین کیفیت

بهترین قیمت

بهترین خدمات

صفحه اصلی
محصولات
درباره ما
تور کارخانه
کنترل کیفیت
با ما تماس بگیرید
درخواست نقل قول
خانه

Wuhan Rainbow Protective Products Co., Ltd. کنترل کیفیت

گواهی
چین Wuhan Rainbow Protective Products Co., Ltd. گواهینامه ها
چین Wuhan Rainbow Protective Products Co., Ltd. گواهینامه ها
چت IM آنلاین در حال حاضر
مشخصات QC

هدف ما در Rainbow برای ساخت کلاه بافی با کیفیت بالا، پوشش کفش SPP و محصولات حفاظتی مرتبط با آن برای مشتریان در سراسر جهان است. ما نیاز به یک بخش بازرسی مستقل برای تضمین کیفیت و سازگاری محصول از طریق IQC (کنترل کیفیت ورودی)، IPQC (کنترل کیفیت درون فرایند) و OQC (بازرسی کیفیت خروجی). اگر هیچ کدام از محصولات ما نباید از تایید شما برآورده شود، ما یک مورد سه گانه را برای یافتن راه حلی به کار خواهیم برد:

کنترل کیفیت

برای به طور موثر کنترل کیفیت محصول، ما یک گروه بازرسی تخصصی را به کار می گیریم و کارکنان حرفه ای را برای انجام IQC، IPQC و OQC استخدام می کنیم.
1. در هنگام بازرسی مواد ورودی IQC، اگر ما ناهنجاری های کیفیت را پیدا کنیم، بازرسان IQC ما مواد را رد خواهند کرد و همچنین جدول را برای ردیابی این مواد مشکل پر می کنند. علاوه بر این، ما به تامین کنندگان نیاز خواهیم داشت تا مشکلات موجود مواد خام را بیابیم و آنها را کاملا حل کنیم. IQC روند بهبود مواد را تا پایان پروسه پایان خواهد داد.
2. در مورد بازرسی IPQC در تولید، اگر مشکلات کیفیت با محصولات نهایی یا محصولات نیمی وجود داشته باشد، ما به سرعت به اپراتورهای ماشین و بخش مهندسی گزارش خواهیم داد. علاوه بر این، بخش مهندسی مسئولیت شناسایی مشکل و رفع آن را خواهد داشت. اگر مشکل کیفیت به علت عملیات نادرست کارگر باشد، مدیران این خط تولید مسئولیت را بر عهده خواهند گرفت و این را بهبود می بخشند. اگر مشکل توسط دستگاه خود ایجاد شود، بخش تجهیزات (از جمله بخش تعمیر ماشین) با این کار مواجه خواهد شد. این ناهنجاری کیفیتی توسط پرسنل IPQC ثبت شده و روز بعد برای هر بخش به منظور اجتناب از مشکلات مشابه در آینده اعلام خواهد شد.
3. اگر OQC مشکلات در بازرسی کیفی قبل از زایمان را نقض کند، تحویل فورا متوقف خواهد شد و مشکلات به سرعت به هر بخش اطلاع داده می شود. بازرسی کامل توسط بخش تولید و بخش کیفیت در این دسته محصولات انجام خواهد شد. به طور خاص، بخش تولید بازرسی کامل و بخش کیفیت مسئول بازرسی تصادفی پس از آن است. اگر بعد از همه بازرسی، سوال دیگری مطرح نباشد، OQC یک بازرسی دیگر را انجام خواهد داد. اگر هنوز مشكلات كيفي يا مشكلات كيفيت غيرقابل قبولي وجود دارد، اين دسته محصولات حذف خواهند شد. ترتیب بازسازی توسط بخش تولید کنترل تولید خواهد شد.
علاوه بر این، ما ارزیابی کیفیت کیفی تامین کنندگان مواد خام ما را انجام می دهیم. برای کسانی که بدترین عملکرد را دارند، ما یک گزارش بهبود کیفیت ارسال می کنیم و به آنها نیاز داریم تا تجزیه و تحلیل دقیق مشکلات موجود را برای حذف آنها انجام دهند. تامین کنندگان همچنین باید اقدامات خاصی را برای بهبود بخشیدن به جلوگیری از مشکالت ناشی از دوباره انجام دهند.

ما عملکرد تامین کنندگان مواد خام را با توجه به چهار امتیاز که به شرح زیر تعریف می شود ارزیابی می کنیم.
A. نرخ عرضه مواد موقتی.
B. مواد شکایات بازپرداخت توسط IQC
C. پیشرفت های انجام شده توسط تامین کنندگان
D. نگرش تامین کنندگان به همکاری
برای کسانی که در هر ماه بد عمل می کنند، ما برای بررسی اعتبارات، آزمایشات در محل انجام خواهیم داد. کسانی که به عنوان بدترین تامین کنندگان برای سه ماه متوالی رتبه بندی می شوند، سفارش کاهش یافته یا حتی رد صلاحیت دریافت خواهند کرد.

اتاق آزمایشگاهی

صرفه جویی در هزینه

ما اقدامات زیر را برای کاهش هزینه های ما انجام می دهیم.
1. ما آموزش های ویژه ای را برای اپراتورهای ماشین و بازرسان کیفیت ارائه می کنیم که به کاهش محصولات ناچیز ناشی از سوء استفاده کمک می کند و از این رو ضایعات غیر ضروری را از بین می برد.
2. اپراتورها تمیز کردن و تعمیر و نگهداری ماشین آلات خود را روزانه انجام می دهند، به طوری که برای جلوگیری از آسیب دستگاه و یا کوتاه شدن عمر با توجه به عوامل ساخته شده توسط انسان. اداره تجهیزات انجام تعمیرات اساسی را برای تعمیر و نگهداری ماشین ها در عملیات عادی انجام می دهد.
3. ما کسانی را که به طور فعال آب، برق و لوازم اداری را نجات می دهند، اعطا می کنیم.
4. هنگام ایجاد تامین کنندگان جدید، خریداران ما در نظر گرفتن فاصله تا پوشش و به موقع تحویل مواد. برای تامین کنندگان منظم، ما با سفارشات و فرکانس مواد عرضه می کنیم.
5. ما هرگونه زباله های قابل استفاده مجدد را بازیافت می کنیم و یا آنها را به شرکت های بازیافت حرفه ای هدایت می کنیم.
6. ما از اولویت ایمنی اصرار داریم تا از حوادث صنعتی جلوگیری کنیم.

گواهینامه ها
 • چین Wuhan Rainbow Protective Products Co., Ltd. گواهینامه ها

  استاندارد:ISO 13485

  عدد:9142900477079277XW

  تاریخ صدور:2013-07-11

  تاریخ انقضا:2019-03-31

  محدوده / محدوده:The Production and Sales of Disposable Non-sterilization Non woven Clothes, caps, Masks, Shoe covers(Export only)

  صادر شده توسط:NQA

 • چین Wuhan Rainbow Protective Products Co., Ltd. گواهینامه ها

  استاندارد:CE

  عدد:02064

  تاریخ صدور:2013-07-11

  محدوده / محدوده:Non-woven products, Plastic products, Paper products

  صادر شده توسط:NQA

 • چین Wuhan Rainbow Protective Products Co., Ltd. گواهینامه ها

  استاندارد:CE

  عدد:02064

  تاریخ صدور:2013-07-11

  محدوده / محدوده:non-woven products,Plastic products

  صادر شده توسط:NQA

 • چین Wuhan Rainbow Protective Products Co., Ltd. گواهینامه ها

  استاندارد:CE

  عدد:02064

  تاریخ صدور:2013-07-11

  محدوده / محدوده:non-woven products,Plastic products

  صادر شده توسط:NQA

اطلاعات تماس
Wuhan Rainbow Protective Products Co., Ltd.

تماس با شخص: Mr. Thomas Tang

تلفن: 86 13871337419

فکس: 86-27-87739382

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)